Play off 2012

26.02.2012 13:50

Po týdnech administrace se tedy opět roztočí kolotoč ZAHL, konkrétně její nadstavbová část - play off. Trošku se nám pozměnili dvojice viz web. Po těchto krocích na prvním místě Sharks vystřídali Stars, tudíž obhájili loňský primát vítěze základní části. Ve střelcích  prvenství také obhájil jeho loňský vítěz Norek Rostislav s 33 vstřelenými brankami. Tento účet možná ještě navýšil v utkání 18. kola SNAxSHA, ale chybí zápis....

Dvojice tedy známe, takže hurá do boje...

T. D.

Zde je průvodní zpráva k celé situaci:

V sobotu 25. února 2012 se konala schůze vedoucích týmů ZAHL za přítomnosti předsedy okresního svazu LH, pana Hynka Bláhy. Zde se ujednaly podmínky pro pokračování soutěže ZAHL, konkrétně její nadstavbové části. Na základě provinění některých hráčů proti pravidlům byly na místě uplatněny kontumace. Potrestané týmy jsou Silver Stars, HC Snails a HC Draci. Po přepočítání tabulky s umístěním všech týmu po základní části došlo ke značné změně celkového pořadí. V tuto chvíli platné pořadí vypadá následovně: 1. Sharks, 2. HC Devils, 3. HC Bossna, 4. Silver Stars, 5. HC Draci, 6. HC Snails. Z toho plynou semifinálové dvojice, které se střetnou již v pondělí 27.2.2012. Ve 20:15 DEV-BOS, ve 21:45 SHA-SIL. Vzhledem k tomu, že jednotlivá utkání musí mít vždy svého vítěze, tak se s vymezeným 75 minutovým časem naloží následovně: rozbruslení 5 minut, hra 60 minut, zbývajících 10 minut se využije pro případné nájezdy, pokud bude vyrovnaný stav po 60 minutách hry.